Пшениця та кукурудза дорожчають — огляд за 5 травня від Zernotorg.ua

5 травня 2021 9543 0
Пшениця та кукурудза дорожчають — огляд за 5 травня від Zernotorg.ua
Kurkul.com

Ціни на основні с/г культури, оприлюднені у новині, наведені на основі даних CPT — умов доставки до воріт порту. Основні порти, що закуповують с/г культури, знаходяться в Одеській та Миколаївській областях. Повідомляє Kurkul.com, згідно з даними ресурсу Zernotorg.ua.

Читати за темою: Зерно, дизель і валюта    

В портах України продовжують дорожчати пшениця та кукурудза. Так, на Миколаївщині ціна пшениці 2 класу вже перевищила 7 873 грн/т, пшениці фуражної — 7 754 грн/т, кукурудзи — 8 323 грн/т.

В портах Одеської обл.: пшениця 2 класу коштує 7 839 грн/т, пшениця фуражна — 7 732 грн/т, кукурудза — 8 318 грн/т.

Нагадаємо, у квітні рекордно зросли ф'ючерси на кукурудзу. Спекулянти продовжують розігрівати ринок кукурудзи використовуючи погодний фактор. Попри корекцію, яка тривала на біржових майданчиках протягом останніх 2-х днів, рекордне зростання ф'ючерсів на кукурудзу протягом квітня сприяло активному росту форвардних цін на українську кукурудзу, які на базисі СРТ-порт досягли $269/т на травень 2021 р., що на $111/т вище цінових значень минулого року.

Підібрати вигідні варіанти продажу зерна можливо за допомогою сервісу Підбір Угод від Zernotorg.ua. Сервіс щоденно аналізує  реальні пропозиції, обчислює вартість логістики та сортує варіанти продажу за розміром прибутку.

Виконано за допомогою Disqus

+ 18° ... + 6°

Вітер

2.2м/с

Опади

0мм

Вологість

81%