Ціни на с/г продукцію — огляд за 6 травня від Zernotorg.ua

6 травня 2021 6639 0
Ціни на с/г продукцію — огляд за 6 травня від Zernotorg.ua
Kurkul.com

Ціни на основні с/г культури, оприлюднені у новині, наведені на основі даних CPT — умов доставки до воріт порту. Основні порти, що закуповують с/г культури, знаходяться в Одеській та Миколаївській областях. Повідомляє Kurkul.com, згідно з даними ресурсу Zernotorg.ua.

Читати за темою: Зерно, дизель і валюта    

В портах України стабілізувались ціни на зернові та соняшник. Так, ціна пшениці 2 класу дещо перевищила 7,8 тис. грн/т, пшениці фуражної — 7,7 тис. грн/т, кукурудзи — 8,3 тис. грн/т.

Соняшник наразі коштує 23 200 грн/т.

Нагадаємо, у квітні рекордно зросли ф'ючерси на кукурудзу. Спекулянти продовжували розігрівати ринок кукурудзи використовуючи погодний фактор. Попри корекцію, яка тривала на біржових майданчиках протягом останніх 2-х днів, рекордне зростання ф'ючерсів на кукурудзу протягом квітня сприяло активному росту форвардних цін на українську кукурудзу, які на базисі СРТ-порт досягли $269/т на травень 2021 р., що на $111/т вище цінових значень минулого року.

Підібрати вигідні варіанти продажу зерна можливо за допомогою сервісу Підбір Угод від Zernotorg.ua. Сервіс щоденно аналізує  реальні пропозиції, обчислює вартість логістики та сортує варіанти продажу за розміром прибутку.

Виконано за допомогою Disqus

+ 15° ... + 5°

Вітер

2.7м/с

Опади

0мм

Вологість

58%