Ціни на с/г продукцію — огляд за 11 травня від Zernotorg.ua

11 травня 2021 699 0
Ціни на с/г продукцію — огляд за 11 травня від Zernotorg.ua
Kurkul.com

Ціни на основні с/г культури, оприлюднені у новині, наведені на основі даних CPT — умов доставки до воріт порту. Основні порти, що закуповують с/г культури, знаходяться в Одеській та Миколаївській областях. Повідомляє Kurkul.com, згідно з даними ресурсу Zernotorg.ua.

Читати за темою: Зерно, дизель і валюта    

Станом на 11 травня в портах України продовжують дорожчати зернові культури. Так, в Миколаєві ціна пшениці 2 класу сягнула 7 967 грн/т, пшениці фуражної — 7 836 грн/т. Кукурудза коштує 8 531 грн/т.

На Одещині пшениця 2 класу та пшениця фуражна подорожчали до 7 939 грн/т та 7 820 грн/т відповідно. Ціна кукурудзи зросла до 8 561 грн/т.

Нагадаємо, у квітні рекордно зросли ф'ючерси на кукурудзу. Спекулянти продовжували розігрівати ринок кукурудзи використовуючи погодний фактор. Попри корекцію, яка тривала на біржових майданчиках протягом останніх 2-х днів, рекордне зростання ф'ючерсів на кукурудзу протягом квітня сприяло активному росту форвардних цін на українську кукурудзу, які на базисі СРТ-порт досягли $269/т на травень 2021 р., що на $111/т вище цінових значень минулого року.

Підібрати вигідні варіанти продажу зерна можливо за допомогою сервісу Підбір Угод від Zernotorg.ua. Сервіс щоденно аналізує  реальні пропозиції, обчислює вартість логістики та сортує варіанти продажу за розміром прибутку.

Виконано за допомогою Disqus

+ 13° ... + 3°

Вітер

2.4м/с

Опади

0мм

Вологість

71%