Ціни на зернові та олійні — огляд за 12 травня від Zernotorg.ua

12 травня 2021 6530 0
Ціни на зернові та олійні — огляд за 12 травня від Zernotorg.ua
Kurkul.com

Ціни на основні с/г культури, оприлюднені у новині, наведені на основі даних CPT — умов доставки до воріт порту. Основні порти, що закуповують с/г культури, знаходяться в Одеській та Миколаївській областях. Повідомляє Kurkul.com, згідно з даними ресурсу Zernotorg.ua.

Читати за темою: Зерно, дизель і валюта    

В портах України продовжують зростати ціни на зернові культури. Так, на Миколаївщині пшениця 2 класу перевищила 8 тис. грн/т. Кукурудза подорожчала на 85 грн/т.

В портах Одеси пшениця 2 класу коштує 7 917 грн/т, пшениця фуражна — 7 851 грн/т. Ціновий індикатор кукурудзи зріс на 51 грн/т.

Нагадаємо, у квітні рекордно зросли ф'ючерси на кукурудзу. Спекулянти продовжували розігрівати ринок кукурудзи використовуючи погодний фактор. Попри корекцію, яка тривала на біржових майданчиках протягом останніх 2-х днів, рекордне зростання ф'ючерсів на кукурудзу протягом квітня сприяло активному росту форвардних цін на українську кукурудзу, які на базисі СРТ-порт досягли $269/т на травень 2021 р., що на $111/т вище цінових значень минулого року.

Підібрати вигідні варіанти продажу зерна можливо за допомогою сервісу Підбір Угод від Zernotorg.ua. Сервіс щоденно аналізує  реальні пропозиції, обчислює вартість логістики та сортує варіанти продажу за розміром прибутку.

Виконано за допомогою Disqus