Мнагор селекціонував новий сорт солодкої білої кукурудзи

18 грудня 2021 143 0
Мнагор селекціонував новий сорт солодкої білої кукурудзи
Facebook

Українська компанія «Мнагор» з Вінниччини селекціонувала новий сорт солодкої білої кукурудзи — «Монблан». Про це йдеться на сторінці «‎Мнагор»‎ у Facebook. ‎ ‎

«Наразі білі початки досить популярні в США. Ця фітнес кукурудза, підходить для дієтичного харчування, адже має дуже високий рівень волокна. За 2-3 роки справжній бум популярності продукту очікується і в Україні. Таку кукурудзу широко застосовують як для приготування, так і для консервування. Але у сортів з білим насінням є один мінус — після харчової обробки зерно тьмяніє. Та й це — не біда. Компанії «‎Мнагор»‎ вдалося розв’язати проблему. Ми селекціонували новий сорт — «Монблан‎ F1»‎. Зерно такої кукурудзи вирізняється молочнобілим кольором. Він не тьмяніє після приготування‎», — йдеться у повідомленні

Як зазначається, сорт «‎Монблан» має яскравіший колір, ніж інші типи білої кукурудзи. Також він характеризується високим вмістом цукрів та великою довжиною початків — до 23 сантиметрів.

«Компанія «Мнагор‎»‎ протягом п’яти років була в пошуку сортів, що мають найбільшу білизну, щоб після термічної обробки, що важливо для консервації, білі зерна не втрачали білизну. Наш новий сорт «‎Монблан»‎ саме такий. Завдяки цьому сорту консервна промисловість України отримає конкурентну перевагу, і зможе вийти на ринок білої консервованої чи замороженої кукурудзи вже з наступного року»‎, — розповів власник «‎Мнагор» Михайло Нагорняк.

Нагадаємо, європейська компанія зробила замовлення на два сорти солодкої кукурудзи, які селекціонував український виробник «‎Мнагор»


До слова, Україна входить до країн-лідерів із виробництва та експорту кукурудзи. Щоб дізнатися детальніше про усі нюанси технології вирощування, внесення добрив, зберігання та продажу кукурудзи, замовляйте курс «Цариця полів»

В рамках навчання учасники отримають 8 практичних занять, виїзди на господарства з практиками та спікерами курсу, що допоможе аграріям вийти на новий рівень у вирощування найголовнішої експортної агрокультури України.

Переходьте за посиланням та реєструйтесь вже зараз.

Виконано за допомогою Disqus