Посуха 2023 року стала для Аргентини історичною

11 березня 2023 1135 0
Посуха 2023 року стала для Аргентини історичною
Kurkul.com

Посуха 2023 р. стала для Аргентини історичною. Прогнозується скорочення врожаю ще на 20%. Про це повідомила глобальний оглядач із сільського господарства США Карен Браун (Karen Braun), пише Kurkul.com.

Згідно із новим звітом експертів USDA, врожай кукурудзи в країни не перевищить 40 млн т, прогноз знизили на 7 млн т, у порівнянні з попереднім місяцем.

«Зараз очікується, що врожай соєвих бобів в Аргентині впаде на 35% від початкових прогнозів USDA — більше, ніж у 2009 або 2018 роках. USDA скоротило розмір врожаю майже на 20% тільки цього місяця. Посуха 2023 року справді стала історичною», — зазначила Карен Браун.

Також Консорціум аргентинських сільськогосподарських компаній заявив про зниження прогнозів щодо врожаю сої та кукурудзи цього сезону через історичну посуху та літні заморозки, які, як вони попереджали, можуть коштувати країні понад $20 млрд.

«Аргентина на шляху до втрати понад $20 млрд цього року через втрати сільського господарства, спричинені кліматичною катастрофою, яка вразила більшість продуктивних регіонів посухою та морозами», — йдеться у звіті консорціуму CREA.

Читати за темою: USDA прогнозує зростання світового врожаю пшениці

© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2023 р. 

Виконано за допомогою Disqus