Реклама

Чутки щодо постачання неякісного українського зерна на ринки ЄС спростовано

25 травня 2023 59 0
Чутки щодо постачання неякісного українського зерна на ринки ЄС спростовано
Kurkul.com

Європейська зернова асоціація COCERAL зробила заяву у якій спростувала чутки про нібито постачання українського зерна низької якості на ринок Європейського Союзу. Про це повідомила пресслужба Української зернової асоціації.

За інформацією УЗА, в деяких сусідніх країнах, які заборонили ввезення українського зерна почали поширювати чутки про те, що нібито з України завезено зерно низької якості, зокрема зараженого мікотоксинами чи навіть забруднене радіацією.

Для прикладу, Угорщина оголосила, що посилює контроль якості за українським зерном, яке буде перетинати кордон.

Як зазначили в Асоціації COCERAL, її члени, які торгують сільськогосподарською сировиною, призначеною для постачання продовольчого та кормового ланцюгів, а також для технічного та енергетичного використання, пильно стежать за тим, щоб при отриманні вантажу чи походять товари з країн-членів ЄС, чи з імпорту, щоб вони відповідали високим стандартам безпеки, встановленим в ЄС.

Як наголошує COCERAL, члени Асоціації беруть на себе повну відповідальність за дотримання цих стандартів.

«Всі вантажі будь-якого походження проходять перевірку, і наші члени відхиляють будь-які вантажі, які потенційно можуть мати негативний вплив на здоров’я людей і тварин. Цей суворий процес є частиною щоденної практики трейдерів COCERAL в рамках їхніх обов’язків з оцінки та управління ризиками», — йдеться в заяві COCERAL.

В УЗА  додали, що при експорті зерна, воно проходить ретельну перевірку як державних органів, так і сюрвеєрських компаній.

Читайте також: Румунський ріпак буде конкурувати з українським на основних ринках збуту

© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2023 р. 

Виконано за допомогою Disqus

Реклама