Вирішення проблеми пільгового оподаткування вимагає зваженого підходу — Павленко

18 березня 2016 16 0
Олексій Павленко, міністр Мінагропроду
naas.gov.uaОлексій Павленко, міністр Мінагропроду

До Міністерства аграрної політики надійшло понад 200 звернень про необхідність повернення спецрежиму оподаткування аграріїв, що робить це питання нагальним для вирішення. Про це зазначив міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко під час виступу в ефірі радіопрограми «Фінансовий прайм» на радіо «Європа плюс», повідомляє прес-служба Мінагропроду.

«За відсутності прямої бюджетної підтримки, непряма державна підтримка за рахунок дії спеціального режиму оподаткування податком на додану вартість була чи не єдиною допомогою для АПК», ― підкреслив міністр.

Він також висловив стурбованість ускладненням адміністрування коштів ПДВ, особливо це стосується малих і середніх фермерських господарств.

«Раніше цей режим діяв автоматично, без втручання держави, що виключало корупційну складову, зменшувало трудомісткість і витрати на адміністрування податків».

Олексій Павленко наголосив, що наразі відбувається пошук альтернативних варіантів підтримки та розв’язання проблем, викликаних змінами податкового законодавства.

«Для знаходження оптимального рішення Мінагропроду ініціює ряд зустрічей з Мінекономіки, Мінфіном, ДФС, профільним комітетом парламенту, а також бізнесом і громадськими організаціями», ― проінформував очільник відомства.

Виконано за допомогою Disqus