Овочі подешевшали на 11%

30 червня 2015 93 0
Овочі подешевшали на 11%
Рro-vincia.com.uaОвочі подешевшали на 11%

Плодоовочевий індекс за попередній тиждень впав відразу на 11,0% після двох поспіль тижнів стабільності, що було обумовлено, переважно, хорошими погодними умовами, що сприяли просуванню прибирання продукції нового врожаю, повідомляє «АПК-інформ: овочі та фрукти».

«У червні найбільшу питому вагу в «гаманцях» споживачів займає фруктова корзина, де домінують ягоди і кісточкові нового врожаю. На попередньому тижні почався сезон масової реалізації малини, абрикоса, вишні та смородини, при тому, що сезон реалізації суниці садової поки ще не закінчився, а сезон реалізації черешні знаходиться в самому розпалі», — говорить Тетяна Гетьман, керівник проекту «АПК-Інформ: овочі і фрукти».

За її словами, фруктова корзина зараз досить дорога, що обумовлено хорошим попитом на продукцію українського виробництва на ринку Росії, і за попередній тиждень вона подешевшала всього на 2,6%.

Найбільший же внесок у зниження вартості плодоовочевого кошика внесли тепличні овочі, що подешевшали майже на чверть. Тим не менш, на цьому тижні ціни можуть відновитися у зв'язку з погіршенням погодних умов.

Внесли свою вагому лепту і овочі борщового набору, ціни на які впали на 14,2% за тиждень. У цьому наборі більш за все подешевшав буряк, морквв і цибуля, в той час, як ціни на капусту були стабільними. Ціни на картоплю знизилися лише на 1,2%.

Виконано за допомогою Disqus