Реклама

Виробники навісної сільгосптехніки з Черкащини планують розширити виробництво

26 листопада 2024 3363 0
Виробники навісної сільгосптехніки з Черкащини планують розширити виробництво
18000.com.ua

На Черкащині працює підприємство з виробництва навісної сільгосптехніки, яке відкрили троє чоловіків — Олег Ігнатєв, Владислав Салов та Віталій Полтавець, двоє з них — переселенці. Вони об'єднали свої знання та вміння й організували свою справу. За два роки вже мають замовлення з-за кордону та планують масштабувати свій проєкт.

У грудні 2022 року чоловіки створили підприємство «Агрегат Агро» і розпочали виготовляти перший продукт — навісну соняшникову жниварку. За перший рік їм вдалося виробити і продати сотню одиниць техніки та із нульового підприємства створити оборот понад 200 мільйонів гривень.

Щоб розпочати виробництво, чоловіки продавали власне майно і домовлялися з банками. Вже у перший рік роботи підприємство виготовило більше сотні одиниць навісної сільгосптехніки. Їх виробами почали цікавитись не лише в Україні. Натепер близько 30% замовлень з-за кордону.

«Ця сільгосптехніка для закордону дуже дешева, вони зацікавлені в нашому виробництві, в нас є валові жатки, підборщики, це дуже актуально Франції, Німеччині, Польщі, бо в них роздільний спосіб збирання урожаю», — зазначив співзасновник підприємства Олег Ігнатєв.

Ідейник та директор Владислав Салов розповів, що після проходження першого сезону продажів на черкаському підприємстві провели роботу над помилками. Також розширили номенклатуру: на початку в асортименті було представлено лише три вироби, зараз — понад десять. Зокрема, жниварки для збирання кукурудзи та соняшнику, ріпакові столи, культиватори, візки для транспортування жниварок.

«Аби розширити географію продажів, ми шукали представників та менеджерів зовнішньоекономічної діяльності, які могли б рекламувати нашу техніку і налагоджували зв’язки з представниками інших країн. Експортувати з України зараз дуже важко, бо передплати за кордоном — це табу. Спочатку всі хочуть побачити товар у себе в країні. Державних гарантій чи фінансової підтримки на експортну діяльність також ми не отримуємо», — пояснив підприємець.

У майбутньому черкаські підприємці хочуть стати найкращими експертами у сфері збиральної техніки в Україні. Спершу вироби з Черкас продавали лише в Україні та у Казахстан. Нині ж бізнесмени експортують у Польщу, Болгарію, Словаччину, Молдову, Румунію та Францію.

Читайте також: Вітчизняна компанія представила фермерам безкоштовний сервіс для аналізу стану полів

© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2024 р. 

Виконано за допомогою Disqus

Реклама