Мінагропрод покращує законодавство для роботи кооперативів

57
0
Мінагропрод покращує законодавство для роботи кооперативів
FacebookМінагропрод покращує законодавство для роботи кооперативів

Для покращення діяльності сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, створених дрібними виробниками сільськогосподарської продукції Міністерство аграрної політики і продовольства удосконалює законодавчу базу. Про це написав на своїй сторінці у Facebook міністр аграрної політики і продовольства України Олексій Павленко.

На розгляді ВРУ проект Закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо вдосконалення оподаткування ПДВ сільгосппродукції, яка виробляється фізичними особами – виробниками сільськогосподарської продукції та особистими селянськими господарствами і реалізується через сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи)».

«Ми доопрацьовували і підготовляли його до першого читання спільно з профільним Комітетом Верховної Ради. Також ми звернулися до парламенту щодо підтримку проекту. У зв’язку з прийняттям у 2014 р. змін до Податкового кодексу України сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи втратили статус неприбуткових організацій. Для врегулювання цього питання розроблено проект Закону щодо повернення сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам статусу неприбуткових організацій», — розповідає міністр.

Також Мінагропрод опрацьовує питання ввезення техніки та обладнання для сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів та сімейних фермерських господарств без сплати ПДВ. Опрацьовуємо відповідний проект Закону.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus