Аграрії продовжили акцію протесту за збереження пільгового ПДВ

42
0
Аграрії продовжили акцію протесту за збереження пільгового ПДВ
Latifundist.comАграрії продовжили акцію протесту за збереження пільгового ПДВ

Під стінами Верховної Ради України 2 липня 2015 аграрії з усієї України вимагають збереження спеціального режиму оподаткування ПДВ для галузі. Це є єдиною і останньою некорупційною держпідтримкою для сільськогосподарського виробництва. Про це повідомляє Українська аграрна конфедерація (УАК).

В акції беруть участь представники трудових колективів підприємств АПК, активісти Аграрної партії України, громадські діячі, представники громадських професійних організацій АПК, народні депутати — аграрії, серед яких президент УАК Леонід Козаченко.

Як відомо, Кабінет Міністрів України прийняв рішення про скасування спеціального режиму оподаткування ПДВ, що може мати тяжкі наслідки для аграрної галузі України.

У Верховній Раді України 30.06.2015 р. зареєстровано проект закону №2173 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення адміністрування податку на додану вартість» та включений до порядку денного роботи сесії.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus