У Рівненській області виявлено спалах АЧС

3 липня 2015 32 0
У Рівненській області виявлено спалах АЧС
Kurkul.comУ Рівненській області виявлено спалах АЧС

В урочищі «Підкозли» мисливських угідь Дубровицького УТМР (Рівненська область) 2 липня було виявлено 2 трупи диких кабанів у яких встановлено діагноз на африканську чуму свиней (далі — АЧС), повідомляє прес-служба Державної ветеренарної фітосанітарної служби України.

Відстань від місця виявлення загинувших тварин до найближчого населеного пункту с. Жадень становить 5 км, при цьому відстань до кордону з Республікою Білорусь складає 4 км.

«З метою координації дій з локалізації та ліквідації спалаху АЧС заплановано проведення засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Дубровицькій райдержадміністрації, рішенням якої буде затверджено план з ліквідації АЧС, визначено загрозливу зону та зону нагляду. Крім того на 4 липня заплановано проведення засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Рівненській облдержадміністрації», — йдеться у повідомленні.

З метою координації дій в Рівненську область виїхали заступник директора департаменту – начальник управління державної інспекції Держветфітослужби України Микола Білоус та заступник Директора Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи Олег Неволько.

Ситуація знаходиться під постійним контролем Головного управління ветеринарної медицини в Рівненській області та Держветфітослужби України.

Виконано за допомогою Disqus

+ 30° ... + 17°

Вітер

1.9м/с

Опади

0мм

Вологість

41%