Сьогодні, 13:30 Земля

Проблему «шахматки» на полях хочуть врегулювати на рівні громад

«Шахматка» на сільгоспполях є великою проблемою як для фермерів-іноземців, так і для усіх фермерів України. Проте посадовці планують напрацювати рішення задля її вирішення. Про це розповів народний депутат Дмитро Соломчук в інтерв'ю на Latifundist.com.

«Зараз питання «шахматки» вирішуються у межах одного масиву, але на засіданні аграрного комітету 7 квітня ми обговорювали це питання. Готуємо від комітету звернення до відповідних державних інституцій, щоб це могло регулюватися в межах громади», — зазначив нардеп.

За його словами, «шахматка» — це болюче питання для всіх фермерів, які господарюють в Україні.

«Маємо напрацювати рішення, щоб всі вільно обробляли свої поля по технології. Особливо це важливо, якщо поряд органічне землеробство знаходиться, бо за органікою наше майбутнє», — додав Дмитро Соломчук.

Читайте інші земельні новини на Kurkul.com:

© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2026 р.