В Донецькій області зберуть 1,4 млн т зерна

6 липня 2015 63 0
В Донецькій області зберуть 1,4 млн т зерна
Dachadecor.ruВ Донецькій області зберуть 1,4 млн т зерна

У Донецькій області, попри те, що площа сільськогосподарських угідь зменшилася на третину через проведення АТО, аграрії планують зібрати 1,4 млн т зерна. Про це повідомили в прес-службі Донецької обласної військово-цивільної адміністрації.

«Попри те, що площа сільськогосподарських угідь в нашій області в результаті проведення АТО зменшилася на третину, або на 550 тис. га, землероби регіону планують зібрати 1,4 млн т зерна при врожайності 27,2 ц/га», — говориться в повідомленні.

В обласній адміністрації відмітили, що загальна площа збирання ранніх зернових культур у регіоні становитиме майже 442 тис. га.

Першими починають збирання врожаю південні райони області, за ними в поле виходять механізатори центральних і північних районів. Озимих культур в області планують зібрати 976,2 тис. т, а ярих зернових — 445,8 тис. т.

В ОДА констатували, що як і в минулі роки, в області створено штаб, який координує дії всіх служб і управлінь і допомагає сільгоспвиробникам своєчасно вирішувати проблеми. Головна відмінність нинішніх жнив — необхідність своєчасного оформлення перепусток для перетину блокпостів і КПВВ, які розташовані на лінії розмежування.

На полях у господарствах усіх форм власності по області працюватимуть 1350 комбайнів і 444 жниварки.

Виконано за допомогою Disqus

+ 30° ... + 17°

Вітер

1.9м/с

Опади

0мм

Вологість

50%