Приватні нотаріуси отримали доступ до Держземкадастру

48
0
Приватні нотаріуси отримали доступ до Держземкадастру
Spr.ruПриватні нотаріуси отримали доступ до Держземкадастру

Приватні нотаріуси отримають платний доступ до Державного земельного кадастру (Держземкадастру) у частині підключення, а також технічного і технологічного супроводу з боку адміністратора Держземкадастру на підставі укладеного між сторонами договору. Про це йдеться в затвердженій Кабінетом міністрів постанові № 457 від 24 червня 2015 р, оприлюдненій на урядовому порталі.

У постанові зазначається, що надання нотаріусам доступу до Кадастру здійснюється з допомогою програмного забезпечення Кадастру шляхом підключення до нього з використанням телекомунікаційних каналів зв’язку та електронного цифрового підпису.

Інформаційно-консультативні послуги з питань роботи з програмним забезпеченням Кадастру надаються нотаріусам безкоштовно до моменту підключення шляхом проведення одноденних занять згідно з договором, укладеним між приватним нотаріусом і адміністратором.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus