На Прикарпатті днями розпочнуть жнива

24 червня 2016 99 0
Збір урожаю на Прикарпатті триватиме 15-20 днів
zhitomir.todayЗбір урожаю на Прикарпатті триватиме 15-20 днів

Збір урожаю на Прикарпатті триватиме 15-20 днів, зазначив заступник директора департаменту — начальник управління агропромислового розвитку ОДА Іван Андріїшин, пише прес-служба Івано-Франківської облдержадміністрації.

За його словами, на полях Прикарпаття буде задіяно 730 зернозбиральних комбайнів, 1 тис. автомобілів, 320 одиниць техніки працюватиме на токах.

«Перший збір озимого ріпаку та ячменю на полях розпочнеться наприкінці червня. Задля цього вже облаштовано склади, в яких можна буде зберігати до 400 тис. т зерна», — сказано у повідомленні.

Загальна площа посівів в області цьогоріч становить 367 тис. га 154 тис. га засіяно зерновими культурами, 3 тис. га — гречкою. Такі дані оприлюднила директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Марія Савка.

«Цього року в області було збільшено площі, призначені для посіву зернових культур. Зокрема, на 5 тис. га більше посіяли у Коломийському районі, Тлумацькому та Снятинському. Однак у деяких районах площі посівів зменшилися. На Прикарпатті вдалося зберегти площі зернових у сільгосппідприємствах на рівні минулого року. Тож варто очікувати такий же валовий збір зерна, як торік», — підкреслила Марія Савка.

Виконано за допомогою Disqus

+ 40° ... + 25°

Вітер

1.7м/с

Опади

0.2мм

Вологість

58%