На Херсонщині штрафуватимуть за випалювання стерні на полях

4 липня 2016 95 0
На Херсонщині для припинення випалювання стерні на полях після збирання зернових планується ввести системи штрафів для землевласників
vse.mediaНа Херсонщині для припинення випалювання стерні на полях після збирання зернових планується ввести системи штрафів для землевласників

На Херсонщині шукають методи боротьби з випалюванням стерні на полях. Нині в області хочуть ввести грошові стягнення із власників земельних ділянок, на яких випалювалися сухі рештки, пише прес-служба Херсонської облдержадміністрації.

«Цього року для припинення на полях випалювання стерні після збирання зернових, ми плануємо ввести системи штрафів для землевласників», — зазначив виконувач обов’язків заступника голови облдержадміністрації Євген Рищук.

Також заступник директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Андрій Неделько додав, що до збирання ранніх зернових культур підлягають 592 тис. га Для цього на сьогодні в області нараховується 2,5 тис. зернозбиральних комбайнів, технічна готовність яких складає 94%.

«Підготовлено доручення голови обласної державної адміністрації, яким передбачено створення пам’ятки для сільгоспвиробників, які апробують зразки продукції, аби вони знали про можливість скористатись послугами сертифікованої лабораторії Херсонстандартметрології, якою будуть надаватися документи, що підтверджують якість зернових культур», — сказано у повідомленні.

Виконано за допомогою Disqus