На Херсонщині у День поля запустили зрошувальні агрегати

3 липня 2016 104 0
На Херсонщині запустили зрошувальні агрегати
Херсонська обласна радаНа Херсонщині запустили зрошувальні агрегати

У рамках Дня поля у ТОВ «Корабелка-Агро» на Херсонщині запустили зрошувальні агрегати виробництва Херсонського машинобудівного заводу, пише прес-служба Херсонської обласної ради.

«Відновлення зрошення та встановлення нових зрошувальних агрегатів дасть можливість значно збільшити урожайність та створити додаткові робочі місця, а також збільшити плату місцевим жителям за оренду земельних ділянок», — зазначив директор ТОВ «Корабелка-Агро» Олександр Кручененко.

За словами генерального директора ТОВ НВП «Херсонський машинобудівний завод» Олександра Олійника, деталі до виробництва зрошувальних агрегатів виготовляються на Херсонщині. Тут проходить і їх збір. Єдине, що імпортується з-за кордону — це двигуни.

«Наразі ми ведемо перемовини із заводом, який працює на території області та виготовляє потрібні нам двигуни. Ми маємо наміри закуповувати двигуни саме їхнього виробництва», — зазначив Олександр Олійник.

Вартість одного такого зрошувального агрегату вітчизняного виробництва складає 1 млн грн, що майже у три рази дешевше ніж імпортний.

За словами голови Херсонської ОДА Андрія Гордєєва, планується зустріч з питань розвитку зрошення за участі Уряду, директора Світового банку в Україні, народних депутатів України.

«Сьогодні зрошення виходить на інший рівень у відносинах нашого уряду зі Світовим банком і іншими фінансовими організаціями», — сказав голова ОДА.

Він також прокоментував ситуацію щодо закінчення будівництва підстанції «Нова», яка повинна вирішити питання сталого енергопостачання споживачів Чаплинського й Каланчацького районів та вирішити питання зі зрошенням. Будівництво підстанції мали закінчити вже 1 липня, проте виникли технічні збої і закінчення будівництва від терміновано на 10 днів.

«Ситуація напружена, але контрольована», — додав він.

Виконано за допомогою Disqus