Мінагропрод планує скасувати мінімальні ціни на цукор

45
0
Мінагропрод планує скасувати мінімальні ціни на цукор
Тrubyna.org.uaМінагропрод планує скасувати мінімальні ціни на цукор

Міністерство аграрної політики і продовольства України пропонує парламентарям скасувати мінімальні ціни на цукор і цукровий буряк, щоб дати можливість виробникам реалізовувати продукцію відповідно до кон'юнктури ринку, повідомляє «УНІАН».

Відповідна пропозиція міститься в законопроекті, опублікованому на сайті Мінагропроду для публічного обговорення.

Згідно з пояснювальною запискою, міністерство пропонує внести зміни в закон «Про державне регулювання виробництва і реалізації цукру», виключивши норми про визначення Кабінетом міністрів України мінімальних цін на цукор і цукровий буряк.

Як зазначили розробники проекту, в період, коли ринок цукру є профіцитним, підприємства можуть відчувати труднощі з реалізацією продукції за ціною, не нижче визначеної державою. Це призводить до тінізації ринку, істотного зниження обігових коштів у галузі, збільшення заборгованості перед постачальниками та працівниками. Прийняття цього законопроекту дозволить вирішити зазначені проблеми.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus
 

Матеріали до теми