На Житомирщині відбудеться фестиваль льону

26 серпня 2016 62 0
Свято льону пройде на Житомирщині
agriculture.byСвято льону пройде на Житомирщині

У суботу, 27 серпня, у селі Стремигород Коростенського району за підтримки Житомирської облдержадміністрації пройде Всеукраїнський фестиваль льону. Про це повідомляє прес-служба Житомирської ОДА.

Мета фестивалю – підтримка та розвиток вирощування культури льону, а в подальшому і виробництва товарів з нього в Україні.

«Всі ми пам’ятаємо, як наші бабусі-прабабусі ставилися до льону, це була одна з найбільш цінних рослин на Житомирщині. Повернувши льон, ми зможемо відродити села, створити нові робочі місця. Для цього ми маємо об’єднати владу, громадськість та аграріїв», – розповідає засновниця заходу Ірина Костюшко.

У заході всеукраїнського рівня братимуть участь високопосадовці, представники місцевих органів влади, делегації з інших країн та областей, аграрії, зацікавлена громадськість.

Для того, аби популяризувати льонарство в Україні, у рамках фестивалю пройде наукова конференція, на якій обговорюватимуть перспективи цієї галузі. На цей захід запрошено близько 3 тисяч аграріїв з усієї держави.

Початок фестивалю 27 серпня о 10.00.

Виконано за допомогою Disqus

+ 9° ... + 5°

Вітер

3.2м/с

Опади

0мм

Вологість

69%