Аграрії Житомирщини отримають відшкодування за вирощування льону та гречки

10 серпня 2016 140 0
Аграрії Житомирщини отримають відшкодування з обласного бюджету
donbass.comments.uaАграрії Житомирщини отримають відшкодування з обласного бюджету

На Житомирщині сільгоспвиробники, які займаються вирощуванням льону та гречки, а також виробництвом органічної продукції, зможуть отримати відшкодування з обласного бюджету, пише прес-служба Житомирської ОДА.

Рішенням сесії обласної ради від 21 липня затверджено Порядки використання коштів за Програмою розвитку агропромислового комплексу Житомирської області на 2016-2020 р.р. На 2016 р. виділені та затверджені видатки на цей напрямок у сумі 4,85 млн грн.

«Програмою передбачено використання спеціальної бюджетної дотації з обласного бюджету, що спрямовується сільськогосподарським підприємствам на вирощування льону у сумі 2 млн грн (із розрахунку 2000 грн на 1 га), спеціальної бюджетної дотації на вирощування гречки на зерно, у сумі 1,8 млн грн (із розрахунку 300 грн на 1 га), на часткове відшкодування вартості витрат на сертифікацію відповідності виробництва органічної продукції та часткове відшкодування вартості органічного насіннєвого матеріалу сільськогосподарським підприємствам в обсязі 1 млн грн, а також для надання пільгових кредитів індивідуальним сільським забудовникам виділено 0,05 млн грн», — сказано у повідомленні.

Також додається, що 112 суб’єктів господарювання, які займаються вирощуванням гречки, цього року провели посів гречки під урожай на площі 8,9 тис. га. В 16-ти господарствах області проведено посів льону-довгунцю та льону-кудряшу на площі 3,1 тис. га.

«Спільним розпорядженням голів обласної державної адміністрації та обласної ради створено комісії по наданню і використанню субвенції з обласного бюджету, що спрямовуються сільськогосподарським підприємствам на вирощування гречки на зерно, льону та на часткове відшкодування вартості витрат на сертифікацію відповідності виробництва органічної продукції і часткове відшкодування вартості органічного насіннєвого матеріалу сільськогосподарським підприємствам», — зазначається у повідомленні.

Найближчим часом буде оприлюднене оголошення про початок прийому заяв та документів від сільгосптоваровиробників. Прийом заяв розпочнеться з дня публікації оголошення та закінчиться не пізніше 5 грудня.

Виконано за допомогою Disqus

+ 27° ... + 20°

Вітер

3.2м/с

Опади

0.5мм

Вологість

72%