На Донеччині селищну голову засудили за земельне хабарництво

7 листопада 2016 47 0
Хабарницю викрив землевпорядник
wuwm.comХабарницю викрив землевпорядник

У Донецькій області селищну голову засуджено до 5 років позбавлення волі за отримання хабара, який вона просила за вирішення земельного питання, пише прес-служба прокуратури Донецької області.

У вересні 2015 р. чоловік звернувся до спеціаліста-землевпорядника селищної ради з приводу прискорення відведення в тимчасове використання земельних ділянок для ведення городництва, які перебувають у комунальній власності селищної ради.

«В подальшому спеціаліст-землевпорядник з цим питанням звернувся до голови селищної ради, яка в приватній бесіді повідомила що можна прискорити вирішення цього питання якщо особисто їй передадуть 4 тис. грн. Землевпорядник повідомив громадянину про незаконні дії голови та запропонував звернутися до правоохоронних органів з відповідною заявою», — йдеться уповідомленні.

Також додається, що спеціаліст-землевпорядник передав голові раніше обумовлену неправомірну вигоду у сумі 4 тис. грн, остання, у свою чергу, підписала акт погодження про відведення в тимчасове користування земельних ділянок.

«Правопорушницю затримали під час отримання неправомірної вигоди у службовому кабінеті. За отримання хабара жінку засуджено до 5 років позбавлення волі з конфіскацією половини майна, що їй належить», — підсумовується у повідомленні.

Виконано за допомогою Disqus