Аграрний фонд та ДПЗКУ передадуть на приватизацію через місяць — ФДМУ

9 грудня 2016 105 0
ФДМУ ухалив рішення про приватизацію "Аграрного фонду" та ДПЗКУ
kurkul.comФДМУ ухалив рішення про приватизацію "Аграрного фонду" та ДПЗКУ

ФДМУ ухалив рішення про приватизацію «Українських поліметалів», «Аграрного фонду» та ДПЗКУ, повідомляється у прес-службі ФДМУ.

На початку грудня Фондом держмайна було прийнято рішення про приватизацію належних державі пакетів акцій ПАТ Державна акціонерна компанія «Українські поліметали», ПАТ «Аграрний фонд» і ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України».

Нагадаємо, що міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий підтримує ідею приватизації цих підприємств, серед них — і ДП «Укрспирт».

«Відповідно до постанови КМУ від 12 травня 2015 р. № 271 «Про проведення прозорої та конкурентної приватизації у 2015-2017 р.» Мінекономрозвитку та Мінагропроду мають у місячний строк з дня прийняття рішення про приватизацію таких об'єктів здійснити передачу Фонду державного майна функцій з управління ними», — говориться у повідомленні.

Нагадаємо, урядовий комітет з питань економічної, фінансової та правової політики, розвитку паливно-енергетичного комплексу, інфраструктури, оборонної та правоохоронної діяльності підтримав розширення списку об'єктів для приватизації в 2016-2017 рр. до 330 із 306 об'єктів.

Виконано за допомогою Disqus

+ 16° ... + 10°

Вітер

1.4м/с

Опади

3.9мм

Вологість

72%