Мельниці «озолотять» Аграрний фонд?

10 травня 2016 90 0
Наявність власних борошномельних підприємств дозволить скоротити витрати Аграрного фонду
uapatriot.orgНаявність власних борошномельних підприємств дозволить скоротити витрати Аграрного фонду

Наявність борошномельних підприємств у власності чи підпорядкуванні ПАТ «Аграрний фонд» дозволить суттєво знизити витрати товариства та підвищить його прибутковість, заявив голова правління ПАТ «Аграрний фонд» Андрій Радченко розповів в інтерв'ю агентству «Інтерфакс-Україна».

«Фонд потерпає від того, що не має власних переробних підприємств. Ми би хотіли їх придбати. Форма придбання може бути різною. Наразі ми робимо розрахунки, щоб у Аграрного фонду з'явились власні виробничі майданчики. Це дозволить скоротити витрати. Ми плануємо обговорити це питання з міністром і знайти відповідну модель», — зазначив Андрій Радченко.

Керівник підприємства також додав, що борошномельний комплекс України сьогодні надзвичайно потребує оновлення та модернізації, оскільки більшість державних КХП працюють ще на радянському обладнанні і модернізація там не проводиться.

«Зараз у борошномельній промисловості здебільшого експлуатуються державні потужності, а проводити модернізацію ніхто не хоче. Держава теж не запускає програм для залучення інвесторів. Я хочу поговорити з міністром, щоб ми стали провайдером таких програм. В цьому випадку Аграрний фонд зможе скоротити власні витрати», — зазначив він.

Андрій Радченко додав, що прибуток товариства за минулий рік дозволяє розпочати будівництво нових підприємств.

«Ми готові стати першими в державній програмі переробної галузі, її модернізації та створенні сучасних комплексів виробництва борошна. Наявність сучасних енергозберігаючих технологічних підприємств дозволить Україні не лише експортували сировину, а й залишати додану вартість в Україні, стимулювати приток інвестицій та валютної виручки», — додав голова правління.

Виконано за допомогою Disqus