У ДП Укрспирт заявили, що непричетні до акції протесту

14 грудня 2016 82 0
Профспілка ДП «Укрспирт» заявила, що не є організатором запланованої на 14 грудня акції протесту
nc4.infoПрофспілка ДП «Укрспирт» заявила, що не є організатором запланованої на 14 грудня акції протесту

Керівництво профспілки ДП «Укрспирт» офіційно заявило, що не є організатором запланованої на 14 грудня акції протесту під Міністерством аграрної політики та продовольства.

Про це під час прес-конференції повідомив заступник голови об’єднання профспілок ДП «Укрспирт» Юрій Лучечко, пише AgroPolit.com.

У розпорядженні AgroPolit.com опинився анонс акції протесту, яка планується під стінами Мінагропроду, і нібито організована профспілками ДП «Укрспирт». Копію цього документу додаємо.

Втім, у коментарі AgroPolit.com заступник голови об’єднання профспілок ДП «Укрспирт» Юрій Лучечко повідомив, що дійсно такий лист за підписом керівника профспілки Віталія Сосницького було розіслано на всі підприємства із проханням підтримати акцію.

«Я буквально перед конференцією встиг поспілкуватися з більшістю первинних профспілкових організацій… З тих людей, з якими я спілкувався, а це практично абсолютна більшість, ніхто цього не підтримують. Завтра в Київ ніхто не збирається їхати… Мені як заступнику нічого про таку акцію не відомо», — зазначає він.

Він також додав, що цей анонс «абсолютно непогоджений (позиція усієї профспілки. – Авт.).

«Це окремі профспілкові функціонери хочуть затягнути наш діалог у політичне забарвлення… Ми не дамо втягнути профспілку у якісь політичні протистояння», — підкреслив він.

За його словами, керівний апарат профспілки звернувся до правоохоронних органів і повідомив про такі події, які матимуть місце.

«Сподіваємося, що вони об’єктивно розберуться…», — сказав він.

За словами заступника голови об’єднання профспілок ДП «Укрспирт», питання приватизації ДП, участі трудового корлективу у цьому процесі та інші моменти будуть обговорюватися з членами профспілки без жодної політики.

«Ми ініціюємо велике профспілкове зібрання, де ми зможемо обговорити всі наші проблеми, в тому числі питання приватизації, участі трудових колективі і роздержавлення… Тому я всіх працівників первинних профспілкових організацій, які прийдуть в Київ, запрошую в профспілку ДП «Укрспирт», ми спокійно можемо без сторонніх людей ці питання проголосувати і надалі ініціювати спільні кроки», — повідомив він.

Нагадаємо, що з приходом приходу на посаду міністра аграрної політики і продовльства Тараса Кутового, 22 липня 2016 р. було призначено на посаду т.в.о. директора — заступник директора ДП «Укрспирт» призначили Олега Дрожжіна. Одне з першочергових завдань Мінагопроду – виконання рішення уряду про приватизацію ДП «Укрспирт». Таким чином КМУ та аграрний міністр Тарас Кутовий хочуть ліквідувати тіньові схеми у спиртовій галузі, які призвели до збитків ДП у 6,1 млрд грн за останні роки, та перезапустити спиртову галузь. Нещодавно Кабмін підтримав поданий аграрним міністром законопроект про приватизацію ДП «Укрспирт» і наразі він знаходиться на розгляді парламенту. Очікується, що за законопроект проголосують наступного тижня.

Виконано за допомогою Disqus