Питання приватизації «Укрспирту» має бути доведено до кінця — Кутовий

28
0
Тарас Кутовий висловився щодо приватизації Укрспирту
www.minagro.gov.uaТарас Кутовий висловився щодо приватизації Укрспирту

Тарас Кутовий не змінював своєї позиції щодо приватизації «Укрспирту» і досі впевнений, що підприємство необхідно приватизувати. Про це наголосив Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий на своїй сторінці у Фейсбук, пише прес-служба Мінагропроду.

Таким чином міністр прокоментував у деяких ЗМІ інформацію про вимоги МВФ від України прийняти закон про демонополізацію спиртової галузі.

«Саме цей крок є для Фонду тригером для надання нового траншу кредиту, і це відображено в документі, що обговорюється. Вже підготовлено відповідний законопроект № 5445, який вже пройшов урядовий комітет, був підтриманий Кабінетом Міністрів та комітетом з питань економічної політики Верховної Ради. Я буду і надалі жорстко відстоювати питання приватизації Укрспирту, як би хто не спекулював на цій темі у власних інтересах», — зазначив Тарас Кутовий.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus