Сумщина має перспективи розвитку вівчарства

4 квітня 2017 102 0
Економічні та соціальні умови сприяють розведенню овець на Сумщині
kurkul.comЕкономічні та соціальні умови сприяють розведенню овець на Сумщині

Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації спільно з Інститутом сільського господарства Північного Сходу НААН України провели майстер-клас, який мав назву «Перспективи розвитку галузі вівчарства в Сумській області та її економічна привабливість», йдеться на сайті Сумської ОДА.

Заступник директора Департаменту ― начальник управління сприяння розвитку агропромислового виробництва та харчової промисловості Петро Турчин розповів про стан та перспективи розвитку галузі вівчарства в області.

Він зазначив, що економічні та соціальні умови сприяють розведенню овець на Сумщині.

«Вівчарство ― єдина галузь тваринництва, яка дає народному господарству незамінну продукцію з цілющими властивостями, а саме: баранину, дієтичну ягнятину, молоко, делікатесні сири та бринзу, а також сировину для легкої промисловості ― вовну, смушки та шкіру, вироби з яких не мають аналогів щодо гігієнічних властивостей для збереження здоров’я і тривалості життя людини», ― прокоментував Петро Турчин.

Завідувач кафедрою технології виробництва продукції тваринництва Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету, кандидат сільськогосподарських наук Володимир Похил інформував про стан та перспективи розвитку м’ясного вівчарства в Україні, поділився досвідом розведення овець тонкорунних і напівтонкорунних, м’ясних і молочних порід в господарствах Дніпропетровської області й інших регіонів України.

Завідувач кафедрою терапії та фармакології і клінічної діагностики Сумського національного аграрного університету, доктор ветеринарних наук Лариса Улько, розповіла про ветеринарне забезпечення у вівчарстві.

Участь у заході взяли також керівники та спеціалісти структурних підрозділів з питань агропромислового розвитку районних державних адміністрацій, сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, науковці Сумського національного аграрного університету, Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету, Інституту сільського господарства Північного Сходу НААН України.

Виконано за допомогою Disqus