В Україні перевиконали план посіву гороху

74
0
В Україні на 9% перевищили план посіву гороху
ogorodsadovod.comВ Україні на 9% перевищили план посіву гороху

Посівна кампанія в Україні набирає темпу і площі посіву основних культур зростають щодня. Вже більш як на половину виконаний план посіву ранніх зернових, а по гороху план вже перевиконано на 9%.

Про поточні проміжні результати весняної посівної повідомляє прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Так, посіви ярих зернових — вівса, ячменю, пшениці — вже складають більше половини запланованих площ. А по гороху посівні площі вже значно перевищують план і продовжують зростати.

Станом на 4 квітня в Україні засіяли 302 тис. га гороху, що складає 109% від плану. Цей показник вже майже на третину перевищує минулорічні площі посіву бобової культури.

Також нарощуються масштаби посіву соняшника, цукрового буряка та кукурудзи.

Вся посівна площа під урожай 2017 року очікується на рівні 26,8 млн га (на рівні 2016 року). Зернові культури прогнозується посіяти на площі 14,4 млн га (54% у структурі посівних площ), що відповідає нормативам оптимального співвідношення культур у сівозмінах.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus