Нова форма дна контейнера знижує пошкодження фруктів на 50%

7 квітня 2017 70 0
Нові контейнери будуть доступні вже в травні 2017 р.
freshplaza.comНові контейнери будуть доступні вже в травні 2017 р.

Науковці Фламандського центру садівництва довели, що унікальна конструкція дна з поглибленнями та виступами у контейнерах для транспортування овочів і фруктів дозволяє знизити пошкодження плодів на 50%, пише Freshplaza.com.

Дно оригінальної форми для контейнерів біг-бокс розробила фірма «Schoeller Allibert». Завдяки унікальній формі при заповненні контейнера продукти не перекочуються по дну, тому отримують в два рази менше механічних ушкоджень, ніж зазвичай у контейнерах з плоским дном.

Завдяки тесту струшування учені порівняли кількість ушкоджень плодів у великих контейнерах із плоским дном і в контейнерах із поглибленнями. Для цього коробки з яблуками кидали на тракторі або вантажівці. Пошкоджена площа одного яблука в контейнері з плоским дном становила 7,6 кв.см, а яблука, яке помістила в контейнер з оригінальним дном, — усього 4 кв.см.

«Завдяки поглибленням плід фіксується на місці, отже, під час транспортування він зміщується якомога менше. Крім того, місткість такого контейнеру збільшується через удосконалену форму. А завдяки вентиляції такі контейнери також ідеально підходять для якісного зберігання продуктів», — розповідають розробники.

Виконано за допомогою Disqus