У космосі вже збирають урожай

142
0
Капуста, яка виросла у космосі
nasa.govКапуста, яка виросла у космосі

Астронавти, що працюють на МКС, зібрали черговий врожай китайської капусти сорту Токіо Бекана.Про успішні результати вирощування китайської капусти в космосі повідомляє SuperAgronom.com з посиланням на сайт NASA.

За повідомленням агентства, рослини були вирощені в спеціальних модулях Veggie. У них підтримується оптимальний рівень освітлення, а поживні речовини подаються до рослини зі спеціальних «подушок».

Вирощуванням китайської капусти займався американський астронавт Джек Фішер. Частина зібраного врожаю увійде в раціон харчування космонавтів, а решту помістили в герметичний контейнер та після повернення на Землю віддадуть на вивчення вченим, які вивчають вплив невагомості на ріст рослин і їх дозрівання.

У повідомленні підкреслюється, що такі експерименти допоможуть не тільки в майбутньому забезпечити космонавтів на космічних кораблях їжею з власних садів і городів, а й чинять сприятливий емоційний вплив на психіку членів екіпажу.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook.

Выполнено с помощью Disqus
 

Блоги

Спецпроект

Відео

  • Рослинництво в космосі Рослинництву в космосі бути! 16 січня американський астронавт з МКС Скотт Келлі опублікував в своєму акаунті

Новини