Реклама

Уряд обнулив мита на міндобрива

18 травня 2017 327 0
Кабінет міністрів України схвалив законопроект щодо обнулення мит на ввезення міндобрив
kurkul.comКабінет міністрів України схвалив законопроект щодо обнулення мит на ввезення міндобрив

Кабінет міністрів України схвалив законопроект щодо обнулення мит на ввезення мінеральних добрив, пише «Економічна правда».

«Мова йде про введення нульової митного регулювання на ввезення в Україну мінеральних добрив азотної групи, що дозволить врегулювати питання захисту сільгоспвиробників від сезонного коливання цін, а також суттєво зменшить їх вартість для наших аграріїв», — сказав міністр аграрної політики і продовольства України Тарас Кутовий.

Міністр підкреслив, що таке рішення особливо важливо в контексті обговорюваного рішення щодо перегляду антидемпінгових мит відносно російських міндобрив.

Нагадаємо, МЕРТ вирішило розглянути можливість введення антидемпінгових заходів щодо імпорту російських мінеральних добрив.

Варто зазначити, що за введення антидемпінгових мит на імпорт російських добрив виступав Ostchem бізнесмена Дмитра Фірташа, який є одним з найбільших гравців на ринку добрив України.

У свою чергу в Українській аграрній конфедерації заявили, що Ostchem шантажує аграріїв намагаючись підняти ціни на добрива.

Представники вітчизняних аграрних асоціацій направили звернення до Прем’єр-міністра з вимогою розформувати монополію Ostchem, що утворилася на ринку міндобрив.

Виконано за допомогою Disqus