Реклама

Аграріям Вінничини допомагатимуть Нідерланди

20 травня 2017 237 0
Можливості залучення голландських інвестицій обговорено на засіданні круглого столу за участі посла Королівства Нідерланди
pixabay.comМожливості залучення голландських інвестицій обговорено на засіданні круглого столу за участі посла Королівства Нідерланди

Нідерландський бізнес зацікавлений інвестувати у сільське господарство та виробництво продуктів харчування Вінниччини, повідомили на сайті Вінницької ОДА.

У складі делегації Королівства Нідерланди прибули представники 17 компаній, які представили продукцію та послуги для сільського господарства та виробництва продуктів харчування. Саме ці напрямки визначено пріоритетними для українсько-нідерландської співпраці. Зокрема, виробництво якісних і безпечних продуктів харчування, рослинництво та посадковий матеріал, логістика та біоенергетика.

Під час зустрічі делегації з посадовцями Вінничини висвітлено можливості для співпраці, обговорено перспективні напрямки та ініціативи, які представляють спільний інтерес для обох сторін.

Голова Вінницької ОДА Валерій Коровій підкреслив, що Вінницька область посідає перше місце за обсягами валової продукції сільського господарства в Україні і є дуже зручною в плані логістики.

«Наша область доволі тісно співпрацює з представниками саме голландського бізнесу, особливо в сфері впровадження новітніх технологій. Впевнений, що наш регіон має багато інвестиційно привабливих сторін, які однозначно зацікавлять представників голландської торгової місії», — сказав він.

У свою чергу посол Королівства Нідерланди в Україні Кейс Кломпенхаувер висловив глибоке переконання, що подальше економічне співробітництво України та ЄС, зокрема з Нідерландами, має надважливе значення та пропонує багато можливостей для обох сторін.

Виконано за допомогою Disqus