В Україні можливе перевиробництво органічної малини — Дейнеко

23 травня 2017 632 0
При цьому найбільш стрімке зростання органічного виробництва відзначене в сегменті малих фермерських господарств (до 10 га)
kurkul.comПри цьому найбільш стрімке зростання органічного виробництва відзначене в сегменті малих фермерських господарств (до 10 га)

Щороку в Україні все більшої популярності набувають органічні ягоди. Мінімум 80% фермерів, які займаються органічним ягідництвом, включають у структуру виробництво саме малину.

Експерт органічного ринку Олена Дейнеко вважає таку динаміку досить небезпечною, оскільки уже в найближчі роки не виключено перевиробництво органічної малини, тоді як потреба в інших ягодах на внутрішньому ринку так і не буде закрита, пише «АПК-Інформ».

При цьому найбільш стрімке зростання органічного виробництва відзначене в сегменті малих фермерських господарств (до 10 га).

«На сьогодні найбільш популярна у фермерів малина. Приблизно 30% господарства будує свій бізнес виключно на малину. Але, на жаль, у нас не завжди розуміють, що ринок не «з'їсть» органічної ягоди більше, ніж в тому є потреба», — розповіла експертка.

Виконано за допомогою Disqus