На Полтавщині з’явиться органічний малинник

294
0
Вже виділені кошти на купівлю трактора та холодильного обладнання
pixabay.comВже виділені кошти на купівлю трактора та холодильного обладнання

Інвестори планують не лише посадку й сортування малини, а і переробку та охолодження. Про це повідомив голова Гадяцької райдержадміністрації Олексій Матюшенко на своїй сторінці у Facebook.

«Створювати нові робочі місця для наших жителів — це один з головних пріоритетів у нашій роботі. Тому, коли до нас звертаються інвестори, максимально йдемо на зустріч. Як у випадку із фермерським господарством «Сади Полтавщини», яке вийшло на нас із ініціативою створити органічний малинник. Ми знайшли у районі необхідну площу 30 га у селі Веприк. Раніше тут був старий садок. Для жителів села крім можливості працевлаштування є ще один беззаперечний плюс — орендна плата буде спрямовуватися до бюджету сільської ради», — повідомив Олексій Матюшенко.

За його словами, з районного бюджету за Програмою розвитку та підтримки аграрного комплексу кошти на придбання трактора та холодильного обладнання.

Придбайте сульфат амонію за вигідною ціною

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus