Реклама

Evaline запустила інтернет-магазин

15 червня 2017 125 0
ЕVА-мати
kurkul.comЕVА-мати

Компанія Evaline, яка займається виробництвом ЕVА-матів для тваринництва, запустила свій інтернет-магазин.

Про це розповіли представники компанії під час виставки «АГРО-2017» у Києві.

«У зв'язку зі збільшенням інтересу до нашої продукції, ми вирішили спростити процес купівлі ЕVА -матів. Тепер українські тваринники можуть самі оформити замовлення і доставку. Але це не означає, що покупці залишаться без сервісу. Ми, як і раніше, допомагатимемо стелити мати, консультуватимемо й, при необхідності, надаватимемо експертну допомогу в процесі експлуатації», — розповідає менеджер з розвитку компанії Evaline Олександр Кучеренко.

За словами менеджера з продажу Evaline В'ячеслава Славуцького, зараз від фермерських і приватних господарств надходить багато пропозицій протестувати мати. При цьому ЕVА-мати стелять не тільки в корівниках, а й тестують у свинарниках.

Читати за темою: В'ячеслав Шевченко: EVA-мати замінять дерево і гуму у корівниках

«Мене тішить те, що вітчизняні тваринники потроху впроваджують європейські методи виробництва. Багато вперше чують про такі мати, але вони не бояться пробувати, адже наші ЕVА-мати не тільки зменшують ризик захворювань маститом і артритом у корів, а й дозволяють істотно економити на соломі», — говорить В'ячеслав Славуцький.

Зараз Evaline розвиває географію продажів ЕVА-матів. Продукцією компанії зацікавилися іноземні аграрії. Олександр Кучеренко заявив, що компанія готова до експорту і міжнародного співробітництва та найближчим часом планує вийти на зовнішній ринок.

Катерина Никончук, Kurkul.com

Виконано за допомогою Disqus