На Кіровоградщині виробляють сільгосптехніку європейської якості

25 серпня 2015 73 0
На Кіровоградщині виробляють сільгосптехніку європейської якості
МінагропродНа Кіровоградщині виробляють сільгосптехніку європейської якості

Публічне акціонерне товариство «Червона зірка» (Кіровоградська область) займає 55% на українському ринку з виробництва посівної техніки. Про це під час робочого візиту до публічного акціонерного товариства «Червона зірка» зазначив міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко, пише прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Як зазначається у повідомленні, підприємство спеціалізується на виробництві посівної та ґрунтообробної техніки (сівалок для висіву зернових та просапних культур, культиваторів для суцільної та міжрядної обробки ґрунту, дискових агрегатів). Номенклатура продукції, що випускається, становить 27 моделей. Підприємство має 54 сервісні центри з обслуговування техніки власного виробництва.

«За роки свого розвитку ПАТ «Червона зірка» стало провідним підприємством з виробництва посівної техніки на пострадянському просторі. Наразі продукція від ПАТ «Червона зірка» займає 55% на українському ринку, та третину ринку Співдружності Незалежних Держав.

Також додається, що у 2004 р. виробничі та управлінські процеси на підприємстві були сертифіковані на відповідність системі управління якістю ISO 9001:2000.

«У 2010 р. техніка ПАТ «Червона зірка» була сертифікована за нормами безпеки Європейського Союзу. Це означає, що вітчизняний агропромисловий комплекс має потенціал до забезпечення українських аграріїв сільгосптехнікою світової якості, що дозволить і надалі успішно проводити посівні кампанії, створюючи усі умови для формування хорошого урожаю», — зазначив Олексій Павленко.

Виконано за допомогою Disqus