В Україні створять Координаційний центр машинобудування

30 липня 2015 35 0
В Україні створять Координаційний центр машинобудування
Vk.comВ Україні створять Координаційний центр машинобудування

Міністерство аграрної політики та продовольства України, представники провідних автомобільних і машинобудівних асоціацій України та Національної академії наук підписали положення про Координаційний центр з інноваційного розвитку вітчизняного сільськогосподарського та автотранспортного машинобудування, пише прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Як зазначається у повідомленні, головна мета центру – підвищення конкурентоспроможності вітчизняних машинобудівних підприємств як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринку. Координаційний центр має стати дорадчим органом при Мінагропроді.

«Окрім підтримки вітчизняного машинобудування, ми маємо на меті створення привабливого інвестиційного клімату. Об’єднання з представниками наукових установ, автомобільного сектору та аграрного дозволить залучити закордонних інвесторів, замінити частину імпорту вітчизняним виробництвом та підтримати українське машинобудування у непростій економічній ситуації. В Україні є підприємства, які в змозі виробляти комплектуючі та запчастини для збору імпортної сільгосптехніки», — зазначила заступник міністра з питань євроінтеграції Міністерства аграрної політики та продовольства України Владислава Рутицька.

Президент Асоціації «Укравтопром» Михайло Резнік додав, що на сьогодні близько 80% техніки в сільському господарстві завезено із-за кордону.

«І це при тому, що в країні величезний потенціал, як науковий, так і технічний, для власного виробництва», — сказав він.

Виконано за допомогою Disqus

+ 30° ... + 17°

Вітер

1.9м/с

Опади

0мм

Вологість

41%