Найбільше озимого жита посіяли аграрії Житомирщини

88
0
Сходи озимих
Kurkul.comСходи озимих

Аграрії Житомирської області завершують посіви озимих зернових. За показником площ під житом область є лідером в Україні. Про це повідомляє начальник управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Руслан Кирилюк.

«Аграрії області висіяли озиме жито на площі 28,0 тис. га. Це на 1,5 тис. га більше до відповідного періоду минулого року та є найвищим показником як у зоні Полісся, так і у державі загалом», — зазначає Руслан Кирилюк.

За його словами, посів озимих зернових культур під урожай 2018 р. аграрії провели на площі 150, тис. га, або 99% до прогнозу, тоді як загальнодержавний показник з посіву складає 94%. Порівнюючи з минулим роком, посівна площа озимини зросла на 12,1 тис. га (9%).

В тому числі аграрії посіяли 118,6 тис. га пшениці (+13,1 тис. га до 2016 р.), що становить 104% до прогнозованого (показник по Україні складає 95%). 

 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus