Черкаські фермери відвідали Сорочинську ярмарку

Напередодні Яблучного Спаса у полтавських фермерів в гостях перебували їхні колеги із Черкаської області. Візит відбувся на запрошення заступника голови Полтавської Асоціації фермерів і приватних землевласників Віктора Бурлаки. Він же й був одним із ініціаторів розробки культурної програми для фермерів черкаського краю.

Протягом трьох днів гості із Черкащини вивчали кращий сільськогосподарський досвід аграріїв Полтавського краю. Але не лише вивчали досвід, а й збагачувалися духовно, побувавши у багатьох історико-культурних місцях Полтавщини. Також організатори поїздки подбали і про дозвілля гостей.

«Наша основна мета – здружити фермерів, щоб кожен із нас ен був поодинці, а відчував підтримку. Бо, як кажуть, гуртом і батька легше бити. Від таких зустрічей я бачу лише позитив, бо ми всі здружуємося, обмінюємося контактами, знаходимо однодумців і партнерів У фермерів зараз багато проблем, і найболючіше це те, що ми фактично не захищені законом. Мають місце непоодинокі випадки рейдерських захоплень господарств. Тому, обмінюючись досвідом, ми ще й обговорюємо нинішній стан фермерства в Україні», – пояснює віце-перзидент АФЗУ, голова Черкаської АФЗ Віктор Гончаренко.

Фото: Асоціація фермерів і приватних землевласників «Відродження Полтавщини»

Выполнено с помощью Disqus
 

Фото

Відео

Новини