Вітчизняну сільгосптехніку представлено на Сорочинському ярмарку (ВІДЕО)

24 серпня 2018 251 0
Сорочинський ярмарок
Kurkul.comСорочинський ярмарок

Вітчизняні виробники сільськогосподарського обладнання представили свою продукцію на Національному Сорочинському ярмарку, який проходить з 21 по 26 серпня в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області.

На заході представлені обладнання та машини сільськогосподарського спрямування наступних виробників: Завод сільгоспмашин, Укрсільгоспмаш, Авес-Агро, АгроСмап, Харківпродмаш, Харківський завод зерноочисного обладнання тощо.

«Найцікавіший самопересувний очисний комплекс СОК-25 дозволяє в автоматичному режимі грузити, чистити, відбирати посівний матеріал одразу на машини у борт», — головний енергетик Харківського заводу зерноочисного обладнання Павло Фют.

Машини, розроблені на Харківському заводі зерноочисного обладнання є найбільш енергонезалежними та входять у Книгу Рекордів України. Маючи європейську та міжнародну сертифікацію, компанія поставляє їх на п’ять континентів.

Нагадаємо,  цього року на святі представив свою продукцію один з найбільших розпорядників борошна в Україні Аграрний фонд

Виконано за допомогою Disqus