100 років тракторам John Deere

Цього року минуло рівно 100 років, відколи John Deere випустив свій перший трактор. Святкування ювілею розпочали на цьогорічній виставці National Farm Machinery. І свято триває!

Ми вирішили не залишитися осторонь такої грандіозної події, тож вирішили розповісти про кожен з етапів з історії тракторів John Deere.

Випуск 1. Хлопець із Ватерлоо (1918-1938)

У першому випуску ми розповімо проте, з чого ж починалася історія тракторів John Deere, і як жила компанія у перші 20 років виробництва.

Випуск 2. Культовий дизайн (1938-1958)

У другому випуску ми згадаємо про історію першого гусеничного, найекономнішого та найбільшого трактора John Deere.

Випуск 3. Діамантовий трактор та світове лідерство (1958-1978 рр.)

Третє двадцятиліття, яке стартувало із масштабної події — розпочала свою роботу кредитна компанія John Deere Credit Company, яка видавала кредити на закупівлю обладнання John Deere у США. А вже наступного року компанія випустила найбільший трактор за всю історію John Deere — модель 8010, 10-тонний дизельний трактор Goliath потужністю 215 к.с. Також це двадцятиріччя ознаменувалось масштабним Deere Day у Далласі, де було презентовано діамантовий трактор! Далі компанія стає виробником №1 тракторів у світі. 

Випуск 4. Перший мільярд (1978-1998)

Ви готові дізнатися, що ж відбулось у четвертому двадцятиріччі?

Минуло понад 75 років після випуску першого трактора, перш ніж завод John Deere з виробництва тракторів у Ватерлоо почав працювати на повну потужність. Ця подія збігається із отриманням премії за відмінне використання комп'ютерів у виробництві компанії та випуском трактора John Deere 4240S.

Кількість персоналу компанії John Deere у 1979 р. сягла рекордної позначки за весь час — 65 392 працівників. Продажі досягають $5 млрд, а доходи становлять $310 млн. Випуск першої 4-рядної бавовнозбиральної машини John Deere у 1980 р. передував успіхам заводу. 

П'яте двадцятиліття ознаменувалося рекордною кількістю нових моделей тракторів John Deere на ринку — близько ста! У нове тисячоліття компанія увійшла підготованою —
у 1998 р. продажі сільськогосподарського обладнання компанії сягають рекордної позначки, а прибуток компанії вперше досяг $1 млрд.