«КВС-УКРАЇНА» провела практичний семінар для студентів агрономічних спеціальностей

Студентам-агрономам провели навчання на дослідних полях «КВС-УКРАЇНА»

КВС-Україна 2 вересня 2016 128 0

На демо-полі компанії «КВС-УКРАЇНА» 23 серпня 2016 р. відбувся практичний семінар для студентів агрономічних спеціальностей ВНЗ України «Технологічні аспекти вирощування кукурудзи». Співорганізаторами заходу стали Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» та агенція AgriEvent. Заняття відбулись на виробничих потужностях ТОВ «Аліра-Агро».

Під час трьох модулів: загальної теоретичної частини, занять із селекції та практичних занять у полі, студенти отримали всебічну інформацію про технологічні аспекти вирощування кукурудзи, селекційні напрямки компанії KWS, а також дослідили особливості їх вирощування безпосередньо на полях господарства. Навчання відвідали близько 40 студентів останніх курсів вищих навчальних закладів із різних областей України.

Агроном-консультант «КВС-УКРАЇНА» у Полтавській області Віталій Каламбет розповів учасникам семінару про лінійку кукурудзи UNIQUEDENT, яка підходить для вирощування майже на всій території України.

«Заняття зі студентами безпосередньо у полі особисто я проводив вдруге. Намагався будувати свою презентацію таким чином, щоб їм було цікаво. Презентація самого продукту нашої компанії була вже на другому плані. Маю надію, що присутнім було корисно отримати знання про наші гібриди та досліди з ними. Впевнений, що вони зможуть застосувати їх у своїй майбутній агрономічній, науковій чи виробничій практиці», — говорить він.

Віталій Каламбет висловив сподівання, що такі зустрічі матимуть продовження і студенти залишать добру згадку про компанію KWS.

«Вони наші майбутні партнери і ми прагнемо залучити їх у наше «помаранчеве коло», – прокоментував спеціаліст компанії «КВС-УКРАЇНА».

На семінар з’їхалися студенти з Дніпропетровської, Запорізької, Київської, Миколаївської, Полтавської, Одеської, Черкаської, Харківської та Хмельницької областей. З кожним разом зацікавленість у таких заходах зростає.

«Участь у практичних семінарах – відмінна можливість побачити та обговорити особливості вирощування кукурудзи безпосередньо на полях та задати запитання реальним практикам – представникам компанії «КВС-УКРАЇНА».

Відчувається, що сучасна студентська молодь аграрного спрямування має потужну мотивацію, вони бажають розвиватися та отримувати якісні знання, що, у свою чергу, свідчить про розвиток галузі та її перспективність», – підкреслила Галина Олійник, менеджер проекту від УКАБ.

Водночас, організатори отримали схвальні відгуки про проведений захід.

«Навчальна програма була доволі інформативною. Відчувається, що лектор – людина досвідчена та компетентна. Ми отримали відповіді на всі свої запитання та мали змогу побачили як реально, на полі, виглядають захворювання та шкідники, а також дізнались як ефективно з ними боротися. Проте найкориснішими я вважаю знання про інновації та сортове коло», — говорить студент Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету Віталій Плотка.

Також студенти відзначили інформативність та корисність блоку про історію компанії та про створення гібридів.

«Враження від занять дуже позитивні. Організатори добре підготували як інформативну, так і матеріальну базу. Цікаво було послухати про історію компанії, як вона з’явилась на ринку України, які гібриди кукурудзи спочатку пропонувала. Цікаво було дізнатись, як саме створюють гібриди кукурудзи, як працюють дослідники та селекціонери, як вони знаходять невідомі сорти, культивують їх. Я дізнався, що є гібриди кукурудзи, які дають високу врожайність – понад 7 т/га навіть за несприятливих погодних умов!», — говорить студент Уманського національного університету садівництва Антон Рачинський.

Усі учасники заходу впевнені, що знання набуті під час семінару, дуже корисні і знадобляться їм у подальшій практиці.

«На семінарі нам розповіли про програму з технології вирощування та селекції кукурудзи КWS. Для нас надзвичайно корисно було перейняти досвід, який здобула компанія і в подальшому плануємо застосовувати його на полях, де будемо працювати після навчання», — підсумував студент Національного університету біоресурсів і природокористування України (НУБіП) Вадим Коваль.

Виконано за допомогою Disqus
Матеріали за темою