Реклама
АгроЕкспедитори розпочинають рейд по полям України

АгроЕкспедиція Посівна 2017: Шукайте куркулів у полях!

АгроЕкспедиція Посівна 2017 19 квітня 2017 426 0

Перечекали зиму, підготувались до посівної — саме час перевірити як живеться і працюється аграріям цієї весни. Вже традиційно ми збираємося в АгроЕкспедицію!

А поки пакуємо речі, збираємо польовий інвентар та формуємо команду, розповімо куди і за чим зібралися їхати в перший цьогорічий кроп-тур, який буде для нас ювілейним — десятим!

Коли стартуємо?

Виїзд заплановано на 24-28 квітня. Тож залишається не так багато часу, щоб зібрати ваші запитання для аграріїв. Якщо такі є — присилайте, обов’язково поставимо їх у полях і потім проінформуємо Вас!

Якщо ж ви захочете побачити нас у себе в полі — дайте знати! Пишіть у коментарі і хто знає, можливо, ми витопчемо пару соток і вашої пшенички =)

Роблячи прогнози на посівну кампанію 2017, експерти зазначали, що цього року зростуть площі під соняшником та горохом. Тож незабаром ми дізнаємося чи справдилися їх передбачення та до якого етапу посівної дісталися українські господарства.

Читати по темі: Посівна 2017: що завадить та допоможе фермерам цієї весни?

Також ми почуємо з перших вуст чи мала вплив на аграріїв неоднозначна ситуація, яка склалася цього року на ринку міндобрив та як сільгоспвиробники переживають весняні заморозки?

Цікаво? Тож слідкуйте за нами вже з наступного тижня, адже про побачене і почуте ми щодня писатимемо у блогах.

Раді спонсорам!

З нами в одній команді вже їдуть представники компаній «Август Україна», ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» та «Агріматко-Україна». Вони допоможуть нам бути ще більш професійними та ділитимуться своєю експертною думкою щодо побаченого.

Якщо ви теж хочете стати частиною нашого дружнього агроекспедиційного екіпажу — приєднуйтесь! Пишіть kozoriz@latifundistmedia.com.

Більше детальної інформації про виїзд шукайте у наступних блогах найближчим часом!

Виконано за допомогою Disqus
Реклама
Матеріали за темою