День 2. Agritechnica 2015: втілення потужності та професіоналізму

День 2. Agritechnica 2015: втілення потужності та професіоналізму

АгроЕкспедиція Agritechnica 2015 10 листопада 2015 152 0

До самої виставки команда АгроЕкспедиторів дісталася лише о 12 год. Найперше, що вражає – масштаб. Agritechnica – ціле окреме місто! Напівжартома один українець, який бував на цій виставці вже багато разів, говорить, що 80% населення Ганновера заробляє на життя саме завдяки виставкам в Hannovermesse.

Озираючись на перший день, ми зрозуміли, що тут планування чогось заздалегідь – справа невдячна. А зупинятися на якомусь окремому стенді – тим більше. На цю та подібні виставки потрібно вдягати зручне взуття, брати руки в ноги і намагатися обійти якомога більше павільйонів та стендів.

Виставочний центр Hannovermesse

Що в цей день побачили журналісти головного сайту для фермерів Kurkul.com?

Ми побували на багатьох стендах та поспілкувалися з представниками виробників зрошувальних систем, техніки для пакування овочів, сівалок, саджалок, картоплезбиральної техніки та агрегатів для перетворення навозу на добрива. Дехто з них працює і в Україні.

Згадуючи «ІнтерАгро», також спробували знайти на виставці техніку для збирання яблук, яку шукав один з відвідувачів нашого стенду. Виявилося, що такої обмаль і на Agritechnica. Нам зустрілася лише одна така машина. Вона підіймає людей на необхідну висоту, щоб їм було зручно зривати плоди.

Машина для збору яблук

Що ж стало найбільшим досягненням першого дня? Ми знайшли для вас нового блогера!

Проходячи по виставці, ми випадково потрапили на стенд з італійською сільгосптехнікою, де виставлялися агрегати для обробітку ґрунту за технологією стрип-тіл, і… згадали, що наш коментатор під блогом Лоуренса Річмонда просив нас більше писати про обробіток ґрунту. Намагалися розпитати про щось італійців, що були на стенді, але виявилося, що англійською вони не володіють, тому покликали свого клієнта, італійського фермера.

Машина для обробітку грунту за технологією стрип-тіл

Марко Соаве розповів, що має власне фермерське господарство, де вирощує більшість культур по технології стрип-тіл, і значна частка світлин на стенді змальовує саме його ферму. Він жартує, що раніше цікавився тим, як розвивається сільське господарство за кордоном, а тепер закордон активно цікавиться ним. Зокрема, на нього полює американська преса. Ми вирішили, що не маємо відставати від своїх заокеанських колег, і домовилися про те, що періодично Марко Соаве писатиме блог на головному сайті для фермерів Kurkul.com.

Тож тримайтеся землі та продовжуйте читати нас!

Виконано за допомогою Disqus
Матеріали за темою