103

Байдоха Олена Миколаївна

Фермер

Директор ферми «Данам»

ДП «Данам»

Профіль в соціальних мережах

Освіта:

  • Закінчила Київський національний університет ім. Шевченко, факультет романо-германської філології.

Кар'єра:

  • 2006 р. — керівник дочірнього підприємства «Ферми Данам».
  • 2006 р. — керівник дочірнього підприємства «Дан — мілк».

Стиль життя:

  • Сімейний стан: заміжня, виховує сина.

Цитати:

  • «Чесно кажучи, ніколи в житті навіть подумати не могла, що присвячу так багато сил і часу свинарству. Почалося все банально: на п’ятому курсі університету почала шукати роботу, познайомилася із представниками датської компанії «ДанАгрі Україна». Вони саме починали імпортувати сільськогосподарську техніку та обладнання в Україну, мали амбітні плани. Їм потрібен був хтось на подобі перекладача, асистента, секретаря. Прийшла на співбесіду, яку проводив директор-датчанин. В результаті: «Вам потрібно виходити на роботу прямо зараз.» І це у лютому, коли до закінчення університету залишалося лише кілька місяців. Мене запитали, яку хочу зарплату. Назвала суму — подвоїли. Це стало останнім аргументом для мене-студентки. Отож, попередила викладачів, що буду пропускати багато занять, а дипломну роботу писати дистанційно, і взялася до справи». (Свинарство в Україні та світі, 2012 р.)
  • «Я б сказала, що наше господарство є класичним прикладом свинарства Данії. Абсолютно всі нововведення на нашому господарстві родом звідти. Ми не намагаємося вигадувати велосипед — чітко слідуємо технологіям. Всі ремонтні роботи завжди проводяться за участю датських спеціалістів, системи вентиляції та інше обладнання завозимо із цієї країни, при чому постійно моніторимо ринок і обираємо найкраще. Для комбікормового заводу завезли обладнання компанії Skiold, співвласник якої, до речі, із 2006 року увійшов до списку інвесторів нашого господарства. Проте деякі елементи, наприклад, решітки, ми частково виготовляємо в Україні». (Свинарство в Україні та світі, 2012 р.)
Підготовлено за матеріалами з відкритих джерел.

Оновлено: 1 квітня 2018 року.

Ми зібрали в базі понад 4700 досьє фермерів, науковців та фахівців сільського господарства. База постійно оновлюється.

Якщо вам відома більш актуальна інформація по якомусь досьє, ніж наявна в нас, напишіть, будь ласка, на адресу kudinenko@latifundistmedia.com.

Якщо ви не знайшли себе тут, то заповніть анкету і приєднуйтесь до куркулів зі всієї України.