157
38 років

Буртак Софія Григорівна

Менеджер коппанії Cooperative Academy

Освіта:

  • 2010 р. — закінчила Львівський національний університет імені Івана Франка за спеціальністю політологія.

Кар'єра:

  • працювала у Львівському та Дніпровському аграрному розширеному сервісі, для проекту «Покращення конкурентоспроможності молочного сектора України» (Канада).
  • Працювала в Галицькому кластері кооперації «Жіночий авангард».
  • 2016 р. — менеджер коппанії Cooperative Academy.
  • 2016 р. — президент керівного комітету компанії YMCA Lviv.

Цитати:

  • «Ми сформували команду, яка вірить, що кооперація є гарним інструментом уповноваження та ефективного розвитку сільських громад. Також, ми застосовуємо та адаптовуємо інструменти управління і менеджменту, планування та організації для сільськогосподарських кооперативів. Саме системний підхід до навчання членів кооперативу, членів Правління та працівників кооперативу допомагає долати перешкоди і бар’єри розвитку. Тренери Кооперативної Академії є фахівцями із різних напрямів: розвиток лідерства та кооперації, фінансова грамотність, маркетинг, бізнес та стратегічне планування, управлінський та бухгалтерський облік, керування та асоціативне життя в кооперативі. Загалом програма об’єднується у три модулі: розвиток кооперативного руху, управління кооперативом та кооперативна економіка. Ми адаптуємо канадський досвід розвитку ефективних кооперативних моделей до реалій України». (Кurkul.com,2018 р.)
  • «Я думаю, що інтеркооперація — це велике майбутнє для розвитку. Комерційні компанії об’єднуються у корпорації та транснаціональні компанії задля ефективності. Щодо кооперативів — великою зміною буде формування конфедерацій та міжнародних кооперативних організацій, що дотримуватимуться демократичних принципів управління і разом з тим економічного пропорційного принципу». (Кurkul.com,2018 р.)

Виконано за допомогою Disqus

Ми зібрали в базі понад 10200 досьє фермерів, науковців та фахівців сільського господарства. База постійно оновлюється.

Якщо вам відома більш актуальна інформація по якомусь досьє, ніж наявна в нас, напишіть, будь ласка, на адресу kudinenko@latifundistmedia.com.

Якщо ви не знайшли себе тут, то заповніть анкету і приєднуйтесь до куркулів зі всієї України.