784

Камінський Олександр Петрович

Виконавчий директор господарства «Україна-2001»

Освіта:

1989 р. — закінчив Кам’янець-Подільський сільськогосподарський інститут, спеціальність — Інженер-механік.

Депутат Теофіпольської районної ради V, VI скликань.

Цитати:

  • «Я не агроном, тому мій інженерський підхід дуже простий: взяв каністру інокулянта, відкрив — 100 тис. бактерій загинуло. Побовтав, постояло — ще 200 тис. загинуло. Вилив у бачок — ще мільйона немає». (SuperAgronom, серпень, 2017 р.)
  • Про ГМО сою: «Чому мені це не подобається? Все дуже просто. Я вирішив зайнятися соєю і отримати хороше насіння. Знайшов хлопців, які продають, розпитав у кого вони купили. Поїхав до тих продавців і розпитав, у кого в свою чергу вони придбали насіння. Поїхав до третього посередника, він розповів, що бере в каховських хлопців. Коли мінімум чотири «щабля» я з'ясував — лише тоді купив. Тобто перевіряємо і ставимося до цього серйозно». (SuperAgronom, серпень, 2017 р.)
  • «Я дуже часто говорю своїм фахівцям: не потрібно щось вигадувати, робіть все
    правильно і отримаєте результат». (Latifundist.com, січень, 2017 р.)
  • «Пайовик у нас — головна людина. Намагаємося вирішити проблеми, з якими звертаються до нас селяни. Вони приходять в будь-який день — у мене немає годин прийому. Люди повинні бачити, що ми відкриті». (Latifundist.com, січень, 2017 р.)
  • Про ринок землі: «Найголовніше, щоб законодавча база ринку землі була складена не під когось, а була вигідна пайовикам». (Latifundist.com, січень, 2017 р.)
  • «З власного досвіду скажу, що великим агрохолдингам є чому повчитися у фермерів, як і їм у «великих гравців». (Latifundist.com, серпень, 2017 р.)

Відеоматеріали:

Камінський Олександр — Особливості використання інокулянтів. (Серпень, 2017 р.)

Аграрії з усіх куточків нашої держави вітають Україну і своїх колег із Днем незалежності. (Серпень, 2017 р.)

Посилання на публікації:

Виконано за допомогою Disqus

Ми зібрали в базі понад 10300 досьє фермерів, науковців та фахівців сільського господарства. База постійно оновлюється.

Якщо вам відома більш актуальна інформація по якомусь досьє, ніж наявна в нас, напишіть, будь ласка, на адресу kudinenko@latifundistmedia.com.

Якщо ви не знайшли себе тут, то заповніть анкету і приєднуйтесь до куркулів зі всієї України.