124

Капінус Сергій Висильович

Керівник та співзасновник ТОВ «Сільськогосподарське товариство «УкрАП»

Кар'єра:

  • 2015 р. — керівник та співзасновник товариства з обмеженою відповідальністю «Сільськогосподарське товариство «УкрАП».
  • 2017 р. — співзасновник сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Український часниковий кооператив «УкрАП».

Цитати:

  • «На цьому полі ми маємо випробувати різні технології: наприклад, кілька видів зрошення чи стрічкове внесення гуматних та хелатних добрив. Ми хочемо зрозуміти, що і на якому етапі потрібно часнику в наших умовах вирощування. Маємо вивчити досвід європейських часниківників, додати свій, щоб вивести якусь універсальну формулу вирощування. Ту, яку кожен український фермер міг би використовувати на своїх ділянках». (Kurkul, 01.2017 р.)
  • «Посадку проводимо за допомогою звичайного трактора МТЗ. Така техніка є чи не в кожному фермерському господарстві. Сівалка в нас іспанського виробництва — JJBroch, ми її міжряддя «підігнали» для нашого поля. Проте маємо вже і сівалки українських виробників, які ми трохи удосконалюємо під особливості кожного поля». (Kurkul, 01.2017 р.)
  • «Щонижча швидкість техніки, то виходить більш точний висів. А це є запорукою хорошого врожаю, оскільки саме при точному висіві на визначену глибину зберігається доступ до кисню усім зонам живлення рослини в грунті». (Kurkul, 01.2017 р.)

Виконано за допомогою Disqus

Ми зібрали в базі понад 10200 досьє фермерів, науковців та фахівців сільського господарства. База постійно оновлюється.

Якщо вам відома більш актуальна інформація по якомусь досьє, ніж наявна в нас, напишіть, будь ласка, на адресу kudinenko@latifundistmedia.com.

Якщо ви не знайшли себе тут, то заповніть анкету і приєднуйтесь до куркулів зі всієї України.