205
69 років

Лозенко Євгеній Миколайович

Керівник та засновник ПСП «Сокільча», ФГ «Лем»

Освіта:

  • Вища

Кар'єра:

  • 2000 р. — керівник та засновник приватногого сільськогосподарського підприємства «Сокільча».
  • 2011 р. — керівник та засновник фермерського господарства «Лем».

Політична діяльність:

  • 2015 р. — депутат Попільнянської районної ради від партії «Батьківщина».
  • 2015 р. — член постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села, будівництва та підприємництва.

Стиль життя:

  • Сім'я: Одружений з Лесею Юрієвною.

Цитати:

  • «У ПСП « Сокільча» налічується 1600 голів ВРХ, з них – 500 молочних корів. Надій молока в середньому становить 5,5 тисяч кілограмів молока на корову. Але є доярка Валентина Черниш, яка надоїла майже 6 тисяч кілограмів молока. Таких працівників ми додатково стимулюємо. Кожна доярка, яка надоїла більше 180 тонн молока від групи в рік, отримує додатково в кінці року по 50 гривень за кожну тонну. Середня зарплата доярок 7,5 тисяч гривень. Молоко реалізуємо підприємству «Рудь» за 5,6 гривні взимку. Минулого року отримали 1,8 мільйона гривень за молоко, а на виробництві м’яса збитки становлять 2,4 мільйони. Як не парадоксально звучить, але господарству було б вигідніше платити тваринникам зарплату, коли б вони не ходили на роботу, а в господарстві не було б тваринницької галузі…». (АгроЕліта, 2016)
  • «Ми вирощуємо горох овочевий з голландського насіння, який реалізуємо на переробні підприємства. Використовуємо сорти «Джоф», «Скінадо», «Сомервуд», «Дакота». Вирощуємо також продовольчий горох – на крупу – сорту «Грегор» німецької селекції та чеської – «Зекон». Горох приносить нам 28 тисяч гривень за валову продукцію з гектара, а затрати становлять 13 тисяч. Окрім гарних прибутків від реалізації цієї культури, ми маємо суттєву економію коштів на добривах, адже горох гарний попередник для озимої пшениці. Наприклад, горох залишає в землі 100 кілограмів діючої речовини азоту на гектар, що дає змогу зекономити на цьому гектарі 2,5 центнери аміачної селітри. А це 15 тисяч гривень. До того ж, після збирання гороху у липні до посіву озимої пшениці в кінці вересня два місяці земля відпочиває». (АгроЕліта, 2016)
  • «У мене є заповітна мрія: зібрати 100 центнерів з гектара пшениці на круг. Я вже давно переконався, що варто в житті сміливо мріяти, впевнено й наполегливо йти до здійснення задуманого. І отримувати задоволення, коли вчорашня мрія стає сьогоднішньою реальністю». (АгроЕліта, 2016)
Виконано за допомогою Disqus

Ми зібрали в базі понад 10200 досьє фермерів, науковців та фахівців сільського господарства. База постійно оновлюється.

Якщо вам відома більш актуальна інформація по якомусь досьє, ніж наявна в нас, напишіть, будь ласка, на адресу kudinenko@latifundistmedia.com.

Якщо ви не знайшли себе тут, то заповніть анкету і приєднуйтесь до куркулів зі всієї України.